creation process re kqa9

INCREASE TRAFFIC TO YOUR STORES WITH OUR EXPERT WORDPRESS SEO SERVICES

DIGITAL MARKETING RESULTS WORTH SPEAKING

Want to see a successful digital marketing campaign in action?

THESE HAPPY CUSTOMERS WANT TURKEY'S BEST DIGITAL MARKETING COMPANY

Best GROWTH. GUARANTEED.

Let us help you grow with WordPress SEO.

So your WooCommerce SEO attracts people to your site. Your site attracts visitors to your vault. And your payment is checked

Lady showing digital codes

Words about our WordPress SEO process

WordPress. WooCommerce. Both combined with SEO will 'wow' to your ecommerce store and Motionly Digital is the partner to help you unlock that potential.

Step 1

Set your SEO goals

You can be an innovative start-up that needs to get to market fast, an established online retailer that wants a more flexible platform, or a Fortune 500 company that demands robust security and operability. At Motionly Digital we will understand your business and your needs so we can help you build your e-commerce brand.

Step 2

Plan the trip in advance

An effective strategy can take you from the small business level to the enterprise level. With our knowledge of Google, our technical and creative skills, the WordPress SEO experts at Motionly Digital act will create a bespoke plan to achieve your goals. Also, act as an extension of your team to drive clicks, conversions and results in the long run.

Step 3

Bring the right tactics

Whatever your market niche, our tried and tested tactics provide an unmatched return on investment for our ecommerce customers. From web development, content marketing and optimization tactics to SEO-friendly copy, link building strategies, and on-page and off-page optimization, we know the techniques to elevate your WordPress bid.

Step 4

keep taking you higher

In search engine optimization, continuous optimization is key. There is no point in setting up your WordPress site and letting it run on its own. With the digital environment constantly presenting new challenges, our team will keep you well ahead of changes that could affect your ranking so you never fall off the list.

A winning WordPress SEO strategy starts here.

Arrange an SEO consultation and one of our SEO digital strategists can talk to you about how we work and how effective good SEO can be for your business, how easy it is to align an effective SEO campaign with your current digital strategy, and how many times. You can expect your online marketing to be better.

Strengthen your sales, build your business.

WooCommerce works. Motionly Digital's SEO is working. Together, they work like a finely tuned machine. WordPress is one of the easiest to use and one of the easiest to manage platforms.

Motionly Digital's SEO experts can set up or manage your site for you, track algorithm changes and adjust campaigns to maximize your returns.

Your WordPress site is a fully customizable platform that allows you to do serious e-business online. Really.

By making sure you have a backend that attracts and delights Google's search bots, and a frontend that keeps paying customers happy and satisfied, WordPress gives you the ability to use your own SEO data to fine-tune your site as often as you want. and turn SEO traffic into real, demonstrable business.

WordPress SEO SSS'leri

Kararınızı kolaylaştırmak için WooCommerce SEO Ajansı hakkında en sık sorulan soruların bir listesini derledik. Tabii ki, burada yer almayan sorular varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, olabilecek tüm sorularınızı yanıtlayacağız.

WordPress sitenizin Google aramalarında mümkün olduğunca üst sıralarda çıkmasını sağlama bilimidir. İdeal olarak, yaptığınız işle alakalı anahtar kelimeler için sıralamada yer almak istersiniz ve sitenizin buna hitap etmesi gerekir. Bu, web geliştirme, içerik pazarlama ve optimizasyon taktiklerini yürütmek için Google bilgisi, teknik farkındalık ve yaratıcılığın bir karışımını gerektirir.

İçerik ve sayfa içi SEO açısından konuşursak, bir eklenti, süreci kolaylaştırmanın en kolay yoludur. Daha teknik sahne arkası SEO açısından konuşursak, sayfaların net bir yapı, temiz robots.txt dosyaları ve gereken tüm teknik yönlerle düzenli bir şekilde oluşturulduğundan emin olmak bir teknisyene kalmıştır. Motionly Digital gibi bir ajansın yardımcı olabileceği yer burasıdır.

SEO'nun büyüsü ve bilimi sayesinde (arama motoru optimizasyonu). En iyi sonuçları elde etmek için sitenizin arka ucunda içeriğin yanı sıra ayarlanması gereken belirli faktörler vardır. Her şeyi ayarlamak biraz yapılandırma gerektirir, ancak gemide bir uzmanla, ilk seferde doğru olanı elde edebilirsiniz.

Elbette! İçeriğinizin doğru şekilde optimize edilmesine yardımcı olacak bir geliştiriciye, bir SEO uzmanına veya eklentiye ihtiyacınız olacak. Endüstri standardı Yoast'tır – ki buna çok aşinayız – ancak oradaki tek seçenek bu değil. Her şeyden önce, SEO'nun içini ve dışını bilen insanlarla çalışmak iyi bir fikirdir, böylece zamanınızı ve kaynaklarınızı akıllıca kullanırsınız. yardıma ihtiyacınız olursa arayın (orada ne yaptığımızı gördünüz mü?).

Mükemmel içerik becerilerine sahip bir geliştiriciyseniz, bu kolay olabilir. Ancak çoğu insan için bu, tek kişilik bir işten daha fazlasıdır. Gün be gün sayfa optimizasyonu ile çalışmak oldukça kolay olabilir, bir kez etrafından dolaşmayı öğrendikten sonra, ancak çoğu araçta olduğu gibi, onu tüm gücüyle kullanabilmeniz için bir öğrenme eğrisi vardır.

SEO'nun iki unsuru vardır: sayfa içi ve sayfa dışı. Doğru eklenti yüklendikten ve öğrenildikten sonra, WordPress'in arka ucu aracılığıyla sayfa içi yönüyle çalışmak nispeten kolaydır. Ancak sayfa dışı etkinlikler biraz daha yanıltıcı olabilir (site hızı faktörleri, SSL ve robots.txt dosyaları gibi). WordPress SEO'yu iyi yapmak, yukarıdakilerin hepsini ve daha fazlasını doğru bir şekilde elde etmek anlamına gelir.

Bizim gözümüzde (ve çoğu SEO uzmanının). Yoast altın standarttır. Bu ücretsiz eklenti milyonlarca site tarafından kullanılıyor ve biz bu eklentiyi çok iyi biliyoruz! Bundan en iyi şekilde yararlanmak için birkaç ipucu ve püf noktası var - ve bunları sıralamanızın yararına kullanmak için bize güvenebilirsiniz.

Tamam, işte birkaç işaret:

  • Kaliteli anahtar kelimelerin URL'nizin, başlığınızın ve ilk paragrafınızın bir parçası olduğundan emin olun.
  • Sayfalarınız ve bloglarınız için her zaman bir meta açıklamanız olsun
  • Resimlerinizin alt açıklamasına anahtar kelimeler eklemek için zaman ayırın
  • İçeriğinizin düzgün bir şekilde etiketlendiğinden ve kategorilere ayrıldığından emin olun.

Hayattaki her şey gibi, bu da hedeflerinize ve özel koşullarınıza bağlıdır. İnternet, biri WordPress olan harika araçlar ve teknik çözümlerle doludur. Ancak, Sitecore, Shopify veya başka bir platformun amacınıza daha uygun olduğunu görebilirsiniz. Ne aradığınızı bize bildirirseniz, size memnuniyetle tavsiyelerde bulunuruz.

İçeriğinizin iyi organize edilmesini, çeşitli cihazlara uyarlanabilmesini, kolayca erişilebilmesini ve çok karmaşık olmamasını sağlayan herhangi bir tema. Temanız ne kadar gösterişliyse, görüntüleyici gadget'larına yüklenmesi o kadar uzun sürer ve bu da sıralamanızı aşağı çekebilecek bir faktördür. Ayrıca mobil uyumlu olması gerekiyor.

Bu karmaşık bir alan. İyi anahtar kelimelere, başlıklar, bağlantılar, meta açıklamalar, meta başlık ve etiketler içeren yüksek kaliteli içeriğe ve ayrıca resimleriniz için bir alt açıklamaya sahip olmanız gerekir. Tüm bunlara sahip olduğunuzda, bunu WordPress'in arka ucuna yerleştirme ve Yoast'ta her şeyi belirtme zamanı – ideal olarak her ayarda yeşil bir ışık yanacak şekilde. Biraz var, bu yüzden bir uzmanın zor işi (bizim gibi) halletmesine izin vermenizi öneririz.

Onları doğru yaparsanız, evet. Google, web sitenizin ne hakkında olduğunu, gezinmenin ne kadar kolay olduğunu ve web sitesindeki bilgilerin ne kadar iyi organize edildiğini bilmek ister. Bu, ilgili içeriğin tümünü tek bir grup veya etiket altında bulundurarak siteyi daha kullanıcı dostu ve insanların aramalarıyla alakalı hale getirir.

Do the Digital Marketing agencies you interviewed guarantee growth ? we are

LET'S START

Are you convinced?
Book a free consultation now.

form-x-chartGET YOUR FREE ANALYSIS REPORT FROM MOTIONLY DIGITAL IN JUST 30 MINUTES

WHAT IS ANALYSIS REPORT?

After a 30-minute consultation, our expert team defines your digital marketing strategy and reports what to do.

The kicker? We guarantee it.