PAZARLAMA ANALİTİKLERİYLE NELERİN İŞE OLDUĞUNU BİLİN, OLMAYANLARI DEĞİŞTİRİN

Person Showing growth of business

Ücretsiz hizmeti danışmanlığınız için şimdi rezervasyon yapın.

Köşenizdeki en iyi dijital pazarlama ajansı ile büyümeniz garantilidir.

En iyi markaların güvendiği ajans

Oliga Makina Logo
Dunitech Logo
FitAnatomi Logo
Tria Spine
Labiotech Logo
Provas Medical Logo

En İyi BÜYÜME. GARANTİLİ.

Pazarlama analizlerimizle müşterileri gerçek zamanlı olarak hedefleyin.

Gerçekten çalışıyor. Tek tek kanallardan ve platformlardan elde edilen verileri birleştirerek ve net, kanallar arası raporlama sağlayarak, gerçek zamanlı olarak hedefleriniz üzerinde en fazla etkiyi yaratmak için hangi araçları kullanmanız gerektiğini size göstereceğiz.

Lady showing digital codes

Veri odaklı sürecimiz

Entegre bir analitik yaklaşımı, modern reklamcılıktaki en güçlü performans araçlarından biridir. Ancak çıktının kalitesi, motora verdiğiniz bilgilerin kalitesine bağlıdır. Seni tüm silindirlere ateş ettireceğiz.

Step 1

Pazarlama verilerinizi ve nasıl kullanıldığını anlama

Başlangıç ​​olarak, uzman veri analizi ekibi mevcut veri kaynaklarınızı ve analitik araçlarınızı inceleyecektir. Bunu en baştan, en fazla değeri nereye ekleyebileceğimizi bildirmek için mevcut güçlü ve zayıf yönleri belirlemek için yapıyoruz. Bozulmadıysa, tamir etmeyiz. Ama iyileştirilmesi gerekiyorsa, uğultu olana kadar bağıracağız. Google analiz danışmanlarımız, sonuçları garanti etmek için işe koyacağımız uzmanlardan sadece bir tanesidir.

Step 2

Pazarlama analitiği hazırlığı

Artık analitik uzmanlığımızı ve becerimizi nereye uygulayacağımızı bildiğimize göre, veriye dayalı pazarlama ekiplerimiz hangi pazarlama analizlerinin işinize en iyi şekilde hizmet edeceğine karar verecek. Veri kümelerinden en değerli içgörüleri elde etmek için hangi araçların ve ne kadara mal olacağını belirlemenin zamanı geldi. Biz doğru taktikleri ve araçları belirlerken, Dijital Ankara, veritabanı pazarlama ihtiyaçlarınızı karşılamak için her zaman iğneyi sürdürülebilir ve karlı bir şekilde hareket ettirmeye yardımcı olacakları hedefleyecektir

Step 3

Bir analiz planının uygulanması

Veri kaynakları, analiz yöntemleri ve araçları ve KPI'lar, hedefler ve stratejiler üzerinde anlaştık. Şimdi kolları sıvama ve verilerdeki müşterileri bulma zamanı. Analitik sihrin gerçekleştiği yer burasıdır. Daha iyi veriler için pazarlama yatırımlarına çaba harcamayı seçmek hikayenin sadece yarısıdır. Sorgulamak, doğrulamak ve işi güncellememize yardımcı olmak için pazarlama analizi olmadan, bilmeden para harcıyor olabilirsiniz.

Step 4

Analizin analizi

Dijital Ankara ekibi ve ekibiniz sürekli iletişim halinde olacak ve planın kusursuz bir şekilde yürütülmesini sağlayacak. Sürecin dördüncü ve son adımı, tüm faaliyetlerin, harcamaların ve getirilerin, çabaların ve getirilerin ve yola çıktığımız şeyi başarma üzerindeki etkimizin gözden geçirilmesidir. Bu noktada, herhangi bir kurs düzeltmesine ihtiyaç duyulursa, bilgi ve verilerimizin ve analizlerimizin sağladığı güvene dayanarak bunu hızlı ve dikkatli bir şekilde gerçekleştireceğiz.

Müşterilerinizi her açıdan görmek için gelişmiş pazarlama analizlerini kullanacağız.

Bu sadece nasıl çalıştığıyla değil, hepsinin birlikte nasıl çalıştığıyla ilgili. Dijital Ankara, değerli gerçek zamanlı veriler sunan bir teknoloji yığını oluşturmak için işinizin ve dijital pazarlama zorluklarınızın bütünsel bir görünümünü alır.

Pazarlama stratejinizi değerlendirip hızlandıralım.

Pazarlama analitiği, kemerinizde bulundurmanız gereken etkili bir araçtır, ancak en iyi sonuçları görmek için onu nasıl etkili bir şekilde kullanacağınızı bilmek isteyeceksiniz. Dijital Ankara'da, paranızı nereye harcayacağınızı görebilmeniz için olası müşteri davranışlarının grafiğini çıkarmak için kanıtlanmış tahmine dayalı analizlere bakıyoruz. Yatırımınızdan geri dönüş sağlamayı garanti eden bir pazarlama analitiği stratejisidir.

DEĞERLİ DİJİTAL PAZARLAMA HIZMETLERI

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyasını iş başında görmek ister misiniz? İleteşime geçiniz

MUTLU MÜŞTERİLER, TÜRKİYE'NİN EN İYİ DİJİTAL PAZARLAMA ŞİRKETİNİ İSTİYOR

Oliga Makina Logo
Dunitech Logo
FitAnatomi Logo
Tria Spine
Labiotech Logo
Provas Medical Logo

Dijital pazarlama ajansları hakkında SSS

Bu alanla ilgili daha sık sorulan birkaç soruyu yanıtlıyoruz. Bilmek isteyip de değinmediğimiz konu varsa, bizimle ileteşime geçiniz.

İster bir büyüme pazarlama ajansı çözümü, isterse çevrimiçi ortamda başka bir şey aracılığıyla olsun, markanızın görülmesini sağlamak için çok fazla beceri ve bilgi gerekir. Her olası endüstride her zamankinden daha fazla rekabet olduğu için, alanın sorumluluğunu almak zor olabilir. Ancak bu, dijital pazarlama hizmetlerinin devreye girdiği ve her büyüklükteki markanın anlarını ön plana çıkarmasına ve merkezde yer almasına olanak tanıdığı yerdir.

Bu reklam biçimi, dijital pazarlama hizmetleriyle – özellikle Türkiye – dünyanın her yerinde kullanılmaktadır ve aksi takdirde kullanılmamış olabilecek fırsatlara giden mükemmel yolu açmaktadır. SEO'dan PPC'ye, sosyal medya pazarlamasına, B2B olası satış yaratmaya ve bunların arasındaki her şeye, bu alan hiç bu kadar büyük olmamıştı.

Pazarlama hizmetleri söz konusu olduğunda, ajanslar her şeyi vaaz eder. Aradaki fark, pazarlama şirketimiz, hayatın her kesiminden markalar için en iyi tam hizmet dijital pazarlama ajansı olduğumuza gerçekten inanıyor. Niye? Çünkü her sektörün çevrimiçi ortamda nasıl ilerlediğini ve hedef pazarlarını neyin harekete geçirdiğini bilecek kadar uzun süredir oyunun içindeyiz.

Dışarıda başka web pazarlama ajansları olsa da, hepsi özel, şirketlere özel teşvikimizle yaptığımız büyümeyi vaat edemez. Dijital Ankara'yı seçtiğinizde, SEO'dan sosyal medyaya, e-posta pazarlama kampanyalarına ve daha fazlasına kadar pazarlama ajansı hizmetlerimizden tam olarak ne bekleyebileceğinizi gösteren şeffaf, garantili bir satış tahmini sunuyoruz.

Dijital pazarlama ekibimizin bunu sağlama becerisine o kadar güveniyoruz ki, daha zorlu alanlara saplanmadan bunu nasıl yapacağımızı size gösteriyoruz. İşte tam da bu yüzden Dijital Ankara, Türkiye'nin sunduğu en iyi dijital pazarlama ajansıyız. Ah, bizi her büyük şehir de bulabileceğinizi söylemiş miydik? İstanbul'dan İzmir'e, Bursa'dan Van'a ve aradaki her yere. Pazarlama ajansımız Türkiye'nın en küçük ve en büyük işletmeleri için buradayız.

İster Türkiye'de ödüllü bir dijital ajans olun, ister kendi becerilerinizi deniyor olun, çekiş kazanmak için ticarette en iyi araçlara ihtiyacınız olacak. Dışarıdaki her uzmana soracak olsaydınız, büyük olasılıkla size farklı cevaplar verirlerdi, ancak her zaman, alana hükmetmeye devam eden aynı avuç dolusu araç vardır.

Ancak, kampanyalarınızı yürütmek için kullandığınız dijital pazarlama çabalarının ve araçlarının iş hedeflerinize, hedef kitlenize ve içeriği nasıl tüketmeyi sevdiklerine göre seçilmesi gerektiğini unutmayın. Örneğin, müşteri tabanınız hevesli sosyal medya kullanıcıları içeriyorsa, neden onlara bir e-posta gönderesiniz?

Tersine, e-posta pazarlamasına iyi yanıt verirlerse, bu platformlarda aktif değillerse muhtemelen karmaşık sosyal medya kampanyalarına yatırım yapmaya zahmet etmezsiniz. Bu, uygun pazar araştırması yöntemlerine sahip olmanın gerçekten tüm farkı yarattığı yerdir.

Favori dijital pazarlama araçlarımızdan bazıları şunlardır:
Eposta pazarlama:
MailChimp ve ConvertKit

İçerik:
Buzzsumo ve Google Trendler

Grafik Tasarım:
canva, Fotoşop

SEO:
Ahrefs ve SEMRush

Sosyal medya zamanlaması:
Tampon veya Hootsuite

İzleme ve ölçme:
Google Analytics (ve yukarıdaki SEO araçları).

Bu, kime sorduğunuza bağlıdır, ancak tüm başarılı dijital pazarlama kampanyalarının ortak noktası İ-kelimesidir. Evet, bu kelimesi ise, içeriktir. Etkileyici dijital pazarlama stratejilerinin nasıl oluşturulacağına aşinaysanız, bunun bir sanat formu olduğunu ve birçok işletme için kırılma noktası olabileceğini bilirsiniz.

İyi içerik olmadan müşterilerinizle güven oluşturma, ürün ve hizmetlerinizi tanıtma, Google'ın arama sıralamalarında yüksek puanlar alma veya marka değerlerinizi iletme şansınız kesinlikle sıfırdır. Başarılı bir dijital pazarlama kampanyasının %100 anlamlı materyale bağlı olduğunu söylediğimizde lütfen bize inanın ki bu maalesef Türkiye'deki tüm dijital ajansların öncelik verdiği bir şey değil.

İçeriğe başlamanıza yardımcı olacak en iyi yedi içeriğimiz:

· Etkileyici başlıklar ve görsel tasarım.

· SEO ve SEM için optimize edilmesi.

· Haber değeri taşıyan hikayeler ve güncellemeler

· Zamanında iletişim ve teklifler.

· Anlaşılması ve gezinmesi kolay ortamlar.

· Müşteri ihtiyaçlarını karşılayan besleyici parçalar

· Güvenilir ve gerçekleri kontrol edilmiş güvenilir bilgiler.

Tabii ki, bizim gibi bir dijital pazarlama şirketi seçtiğinizde, içeriğinizin yalnızca iyi okunmasını değil, Google'da tüm doğru notları almasını sağlamak için bu yönü sizin için halledeceğiz.

Özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için Ankara veya daha geniş Türkiye'de bir dijital pazarlama şirketi, büyüme ve başarı için büyük fırsatlar sunar. Bir kampanya uygun bir strateji üzerine inşa edildiğinde, fırsatlar ve sonuçlar patlayıcı olabilir.

Örneğin, en iyi web pazarlama hizmetleri söz konusu olduğunda, SEO şu anda organik sosyal medya gönderilerinden %1000+ daha fazla trafik çekiyor. Bu trendden yararlanmak için sitenizi optimize etme çoğunluğuna atlayacak olsaydınız, dünya genelindeki markalarla aynı tür sonuçları yaşarsınız. Ve hangi sektörde olduğunuz veya ne kadar büyük olduğunuz önemli değil.

Sorun şu ki, gerekli beceri ve bilgi olmadan bunu kendiniz yapmak veya "tehlikeli", ucuz bir dijital pazarlama şirketine güvenmek, sonunda cebinizden çıkmacak anlamına gelebilir. Güvenilir ve kanıtlanmış deneyimle desteklenen tam hizmet pazarlama ajanslarını seçerek şunları yapabilirsiniz:

SEO kampanyalarını ve sıralamalarını iyileştirin
İşletmenizin Google veya Bing gibi arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlamak, görünürlük oluşturmanın ve web sitenize önemli tıklamalar almanın harika bir yoludur. Arama motoru sonuç sayfalarında (SERP'ler) ne kadar yüksekte olursanız, insanların işletmenize güvenme olasılığının o kadar yüksek olduğunu gösteren kanıtlar da vardır. Dijital Ankara'da, bu çeşitli algoritmaları içten ve dıştan bilen ve bir numaralı pozisyona ulaşmanıza yardımcı olabilecek çok yetenekli profesyonelerimiz var.

Daha stratejik anahtar kelime araştırması kullanın
SEO anahtar kelimeleri seçerken göz önünde bulundurulması gereken birçok şey vardır. Kimi ve nerede hedeflediğinizi belirlemek için sizinle birlikte çalışacağız ve önerilerimizi hedef kitlenize uygun hale getireceğiz. Ayrıca, sahip olabileceğiniz kelimeleri ve kelime öbeklerini belirlemenize ve ayrıca Google'ın algoritmaları için çekici içerik oluşturmanıza yardımcı olacak bir dizi farklı araç kullanacağız. Sonuçta, her şey sistemin oyunu bilmek ilgili, bu yüzden kazanmanıza nasıl yardımcı olacağını tam olarak bilen ekipler oluşturmaya büyük yatırım yapıyoruz.

Bir blog veya yayın başlatın
Bir müşteri bir blogu kontrol ettiğinde, genellikle makul miktarda içerik almaya hazırdır. Bu nedenle, makaleler, neyi başarmayı umduğunuza bağlı olarak 100 kelimeden 5.000 kelimeye kadar değişebilir. Bloglar ayrıca güvenilirlik oluşturmanın, SEO'yu artırmanın ve ilişkiler geliştirmenin harika bir yoludur. Yalnızca oluşturduğunuz içeriğin anlamlı, doğru ve marka stratejinizle uyumlu olduğundan emin olun.

Bir Facebook veya Linkedin grubu oluşturun veya katılın
Facebook veya Linkedin grupları, özellikle iki yönlü bir diyaloga girmek isteyen benzer düşünen müşterilerle çevrimiçi topluluklar oluşturmak için mükemmel bir araçtır. Bir anlamda, Facebook ve Linkedin grubunuza katılan müşteriler, hedeflenmiş ve anlamlı içerik paylaşmanız için tutsak bir hedef kitle haline gelir. Bu, yalnızca organik erişiminizi artırmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda ömür boyu müşteri ilişkileri kurmanıza da yardımcı olabilir.

Forumları kullan
Çevrimiçi forumlar son birkaç yılda çok yol kat etti ve birçoğu sizin müşterilerinizle bağlantı kurmanız ve onların birbirleriyle bağlantı kurması için harika bir alan yarattı. Anlamlı tartışmaları teşvik eder, iletişimi geliştirir ve katılımı artırır; bunların tümü, gelecekteki reklam kampanyalarını bilgilendirmek için hayati bilgiler edinmenize yardımcı olabilir. Pazarlama ajansımız bunları her zaman dikkate alır.

Bir e-posta pazarlama listesi oluşturun
Bunu daha önce söyledik ve tekrar söyleyeceğiz: e-posta pazarlaması, çok sayıda müşteriyle son derece kişiselleştirilmiş ve bölümlere ayrılmış bir şekilde bağlantı kurmanın harika bir yoludur. Güvenmek için doğru bir müşteri veritabanına sahip olduğunuzdan emin olmanız yeterlidir. Dijital Ankara'da tam hizmet pazarlama ajansı uzmanlarımız, bu veritabanını yasal, etik ve müşterileriniz için minimum düzeyde rahatsız edici bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olacak çeşitli araçlara sahiptir.

Bir e-ticaret mağazası açın
Hiç şüphe yok ki – çevrimiçi satış fırsatı, özellikle 2020 boyunca 22 milyar aylık rekor ziyaretle e-ticaret trafiğinin sarsılmasıyla birlikte, birçok işletmenin COVID-19 pandemisinden kurtulmasına yardımcı oldu. Küresel bir krizin ortasında bile, işletmeler bunu başardı. e-Ticaret platformlarının sunduğu daha hızlı satın alma süreçleri, esneklik ve maliyet düşüşleri sayesinde daha fazla kazanmak ve başarılı bir şekilde büyümek.

Şu anda, dijital pazarlama hizmetleri geçmiş, şimdi ve gelecek. Her şey etrafımızda. Türkiye'nin işletmelerle ilişki kurma biçiminin değiştiğine şüphe yok ve çoğu araştırma bize asla geri dönmeyeceğimizi söylüyor.

Türkiye'deki dijital reklamcılığın 2021 Mali Yılı'nda 25 milyar Liraya ulaştığını biliyor muydunuz?

Bu nedenle, web pazarlama hizmetleri ve ajansları, tüketici talebinin önünde kalmalı ve müşterilerin beklediği bağlantılı çevrimiçi deneyimleri sunmalıdır. Ayrıca en son trendleri takip etmeleri ve doğru zamanda doğru teknolojileri kullanmaları gerekiyor. Neyse ki, Dijital Ankara'da tam olarak bu konuda iyiyiz, bu yüzden bugün iletişime geçin ve dijital pazarlamanızı yerden kaldırmanıza ve yükseklere uçmanıza yardımcı olalım.

Hadi başlayalım ve büyüyelim.

Ödüllü dijital ajansımız ve danışmanlarımız, dijital pazarlamanızı haykırmaya hazır. Bu yüzden rakiplerinizin Google sıralamasında yükselmesini ve müşterilerinizi talep etmesini izlemeyin. Kitlenizin sizi bulmasını, sizden satın almasını ve işinizi büyütmenize yardımcı olmasını sağlayın. Zirveye yolculuğunuz burada başlıyor.

Bugünlerde garanti veren çok fazla firma tanımıyoruz. Sonuçta, neden tutacağınızdan emin olamayacağınız sözler veriyorsunuz? Dijital Ankara olarak sizler için tahmin ettiğimiz satışlardan o kadar eminiz ki, teslim etmeyi garanti ediyoruz. Sadece garantili satışlar değil, aynı zamanda garantili iş büyümesi. Ve bu yüzden hepimiz işin içinde değil miyiz?

Performans pazarlama ajansı olarak sadece bütçenizi harcamak için dijital pazarlama kampanyaları oluşturmuyoruz. Yatırım yaptığınız her pazarlama doları için yatırım getirisi sağlamaya odaklandık. Böylece sadece güzel görünen görüntülü reklamlar almazsınız. Beklenen getirinizden daha yüksek bir üretim ücretiyle video pazarlama. Veya yalnızca ulusal bir kitleye ulaşan uluslararası bir SEO stratejisi. Harcanan paranın karşılığında paranın tadını çıkaracaksınız. Ve buna gerçek yatırım diyorsunuz.

Üstelik kampanyalarımızı da öylece 'kurup unutmuyoruz'. Sürekli büyümeyi sağlamanın tek yolu, müşterilere ve satışlara hangi stratejilerin, kanalların ve uygulamaların getirdiğini öğrenmektir. Bu nedenle yaptığımız işleri sürekli takip ediyor, işe yarayan unsurları çoğaltıyor, çalışmayanları ise ayarlıyoruz. Ayrıca, işletmenizin rekabetteki yerini etkileyebilecek Google algoritmasında yapılan sürekli değişiklikleri takip ediyoruz. Sonuç olarak, potansiyel müşteriler sizin iş türünüzü aradığında markanız arama listesinin en üstünde kalır. Bu, teklifiniz hakkında bilgi edinmek için tıklayan daha fazla potansiyel müşteri anlamına gelir. Bu, daha olası satışlar ve iş büyümesi anlamına gelir.

Yolculuk gerçekten bu kadar kolay. Ancak kanalları ve değişiklikleri nasıl takip edeceğinizi anlamak, işinizi zirvede tutmak için uzman bir pazarlama hizmeti gerekir. Dijital Ankara'da, elde edilebilir (ve etkileyici) bir sonucu tahmin etmek için tüm deneyimimizi ortaya koyacağız.

Dijital pazarlama çabalarıyla sunulan bu kadar çok değerli hizmetle, nereden başlayacağınızı bilmek zor olabilir. Dijital Ankara'da her şeyi kolaylaştırıyoruz. Her şey bir analiz raporuyla başlar. Analiz raporu, büyümeniz için ücretsiz bir dijital denetim ve satış tahminidir. Sadece ücretsiz değil, garantilidir. Bizi duydun. Ajansımız dijital pazarlama hizmetlerimizi kullanarak tahmin ettiğimiz sonuçları sunmayı garanti ediyoruz.

Tek yapmanız gereken, ödüllü, dijital pazarlama stratejisi uzmanlarımızdan biriyle 30 dakikalık, yükümlülük içermeyen bir danışmadır. Kanıtlanmış pazarlama ajansı hizmetlerimizin yardımıyla size üç ay, altı ay ve ardından 12 ay içinde bekleyebileceğiniz sonuçları göstereceğiz. Çeşitli yatırım seviyelerinin nasıl farklı sonuçlar doğurabileceğine bakacağız ve ne kadar büyümek istediğiniz dışında bilmeniz gereken hiçbir şey yok.

Dijital pazarlamaya yeni başlıyorsunuz ve yavaş yavaş yatırım yapmak mı istiyorsunuz? Sadece küçük bir harcamayla, web pazarlama ajanslarının satış potansiyellerinizi nasıl artırabileceğini göstereceğiz. Tam hizmet veren bir dijital pazarlama ajansı olarak, her boyuttaki bütçeyle pazarlamanızdan elde ettiğiniz getirileri çoğaltma konusunda çok bilgiliyiz.

Geri dönüşleri gördünüz ve biraz daha keşfetmeye istekli misiniz? Türkiye'nin en iyi pazarlama ajanslarından biri olarak, sonuçlarınızı daha da iyileştirmek ve marka bilinirliğinizi, organik trafiğinizi ve genel dijital stratejinizi patlatmak için orta ölçekli bir yatırımın ek hizmetleri nasıl kullanabileceğini ortaya koyuyoruz.

Belki bir arama motoru optimizasyonu (SEO) stratejisiyle başladınız ve şimdi sosyal medyanın müşteri tabanınıza, satışlarınıza ve dijital stratejinize nasıl katkıda bulunabileceğini görmek istiyorsunuz - dijital pazarlama firmamız bekleyebileceklerinizi yazılı hale getirecektir.

Son olarak, pazarlama hizmeti ajansınızın getirdiği değerin farkına varıyorsanız, size daha büyük bir yatırımın neler getirebileceğini göstereceğiz. Bu sadece en 'pahalı' yaklaşım değil. Dijital pazarlama planınızın her düzeyinde kârlılığınızı yükseltmek için önerilen stratejimizin tam bir özetini vereceğiz. Ne kadar çok koyarsanız, o kadar çok çıkarsınız. Ve Dijital Ankara'da en yükseklere ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Sektörde on yılı aşkın bir sürenin ardından, Türkiye'nin hak ettiği dijital pazarlama hizmetlerini biliyoruz. Dijital ortamdaki hızlı değişimlerin işletmeleri ne kadar hızlı etkilediğini gördük. Ve şirketlerin işler değiştiğinde uyum sağlamaktan daha fazlasını yapmak için hızla dönmelerine nasıl yardımcı olacağımızı, kanıtlanmış dijital stratejilerden yararlanmalarını ve hatta rekabet avantajı elde etmelerini öğrendik. Uzman bir pazarlama hizmetleri ajansının işletmenizin bunu yapmasına nasıl yardımcı olabileceğini görmek istiyorsanız, bize ulaşmanız yeterlidir.

Ekibimiz, çevrimiçi işletmelerin başarılı dijital pazarlama kampanyaları oluşturmasına, yürütmesine ve izlemesine yardımcı olmak amacıyla 2020 yılında Digital Ankara'yı kurdu. Her türden şirketin benzersiz dijital pazarlama elde etmek için uzmanların içgörülerini, stratejilerini ve araçlarını kullanma ihtiyacını ilk elden gördük. Bugün Dijital Ankara, Kurumsal ve KOBİ şirketlerin ihtiyaçlarına cevap veren tam hizmetli bir dijital pazarlama ajansıdır. Ekip, tamamı yatırım getirisine odaklanan web sitesi pazarlama hizmetleri de dahil olmak üzere dijital strateji ve çevrimiçi pazarlama önerileri sunar ve Dijital Ankara artık Türkiye'nın sunduğu en iyi pazarlama ajansı olarak kabul edilir.

Başlangıcından bu yana Dijital, Ankara, İstanbul ve İzmir dahil olmak üzere Türkiye genelinde hizmet veremeye devam ediyor. Yerel danışmanlarımız, Türkiye'nin her gün güvenebileceği dijital ajans olmak için sahada. Pazarlama hizmetleri ajansımızdaki uzmanlar, yerel ve küresel pazarlarda kapsamlı deneyime sahiptir ve Google gibi şirketlerde içeride çalışmaktadır. Bu yüzden dijital performans pazarlamasını herkesten daha iyi biliyoruz. Ekibimizin karşılaşmadığı bir platform veya zorluk yoktur. Dijital Ankara'daki herkesin takıntılı odak noktası müşteri deneyimi ve teslimattır. Gerçek, özenli, cana yakın, etkili müşteri hizmeti. Eski güzel günler gibi, ancak günümüzün modern taleplerini karşılamak için tasarlandı.

Türkiye dijital pazarlama ajansına sahip olmak ve işletmenizin ihtiyaçlarını istiyorsanız, bugün tam hizmet dijital ajansımızla iletişime geçin. Ekibimiz sizinle tanışmak ve gerçek, sürdürülebilir büyüme sağlamak için sizinle birlikte çalışmak için her zaman hazırdır.

Özellikle geleneksel pazarlama yöntemlerine alışkınsanız, dijital pazarlama bazı işletmelerin başını ağrıtabileceğini biliyoruz. Ek olarak, kullanabileceğiniz birçok hizmet, benimseyebileceğiniz platformlar ve uygulayabileceğiniz yaklaşımlar var. Dijital Pazarlama'da, bazen karmaşık olan bu işin sizin işiniz olmadığını anlıyoruz. Bu işimiz bizim. Bu nedenle, müşterilerimizin avantajlardan tam olarak yararlanmasını mümkün olduğunca kolaylaştırmak için varız.

Bu yüzden yaptığımız ilk şey, sürecin sizin için kolay olmasını sağlamak. Dijital pazarlama hakkında az ya da çok şey biliyor olsanız da, anladığınız terimlerle sizinle işbirliği yapacağız. Dil biliyorsanız uzman danışmanlarımız teknoloji jargonu hakkında konuşabilir veya yeni başlıyorsanız sade Türkçe konuşabilir. Her türden işletmeyle çalıştık ve bu nedenle, stratejinizi başlatırken, kampanyanızı sürdürürken ve sonuçları analiz ederken net iletişim ihtiyacının farkındayız.

Süreç boyunca, attığımız her adımın yatırım yaptığınız her doların karşılığını almasını sağlamak için sizinle yakın bir şekilde çalışıyoruz. Bu, ilk stratejiniz, devam eden ihtiyaçlarınız ve nihai hedefleriniz üzerinde işbirliği yapmak anlamına gelir. Bir fikriniz mi var, ince ayara mı ihtiyacınız var veya işinizde büyük bir değişikliğe mi karar verdiniz? Sadece Dijital Ankara danışmanınıza arayın, biz de sürecimizi yeni gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde ayarlamaya başlayalım.

Her fırsatta size karşı şeffaf olacağımıza da güvenebilirsiniz. Yatırım yaptığınız parayla beklediğiniz sonuçlardan. Bulduğumuz yaklaşımlar, olabilecekleri kadar sıkı çalışmıyor. Dijital reklam uzmanlarımız, yaptığımız her hareket için açık, ulaşılabilir ve sorumlu kişilerdir. Ortaklığımızın herhangi bir noktasında sormak istediğiniz sorular veya görmek istediğiniz sonuçlar için bize aramanız yeterli. İşinizin büyüme yolculuğunda sizinle birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

Şirketinizin büyüklüğü veya pazarlama bütçenizin kapsamı önemli değil. Türkiye'yi gerçekten anlayan dijital ajanslar, küçük bir harcamayla çok yol kat edebilir. Her türden sektöre ve küçük, orta ve büyük şirketlere daha fazla müşteri bulmaları, yeni müşteri adayları oluşturmaları ve markalarını ve işlerini yükseltmeleri için yardımcı olduk.

Eğer modadaysanız, tarzımızı beğeneceksiniz. Güçlü SEO, web geliştirme, sosyal medya pazarlaması ve dijital pazarlama kanalları aracılığıyla popüler moda markalarının çevrimiçi ve mağaza satışlarını yönlendiren dijital ajans pazarlama ekibiyiz. Garantili sonuçlarla, neden bizi denemiyorsunuz?

Hizmet olarak yazılım mı satıyorsunuz (SaaS)? Toplu satış yapmanıza yardımcı olacağız. Hedef kitleniz ne olursa olsun, SaaS büyüme pazarlamamız, sizi hazır alıcıların önüne çıkarmak için tüm satış hunisini içerir. Dönüşüm oranlarınızı izlemeye devam edeceğiz ve sürekli iyileştirme ve sonuçlar sağlamak için stratejilerimizi iyileştireceğiz.

BT pazarlamasında mı? BT'yi anlıyoruz. SEO'dan SEM'e ve daha fazlasına, dijital stratejinizi ve pazarlama önerilerinizi iş hedeflerinizle eşleştireceğiz. Ve sürecimiz teknoloji pazarlamasının karmaşıklığını ortadan kaldırmak için tasarlanmış olsa da, bizimle teknoloji hakkında konuşmaktan çekinmeyin - dijital uzmanlarımız her şeyin üzerindedir.

Üreticiler, dijital ajans hizmetlerimiz sizler için yapılmıştır. Giyim, ev aletleri, halılar, hızlı tüketim malları, elektronik, makine parçaları veya başka herhangi bir şey yapıyor olun, nişinizi anlamak için ekibinizle yakın bir şekilde çalışıyoruz, böylece işinize uygun stratejiler uygulayabiliyoruz.

Endüstriyel şirketler, pazarlama stratejilerimizi endüstriyel güçte bulacaklar. Danışmanlarımız İşletmeler Arası (B2B) pazarlama uzmanlarıdır, bu nedenle kilit paydaşları, önemli oyuncuları, olası çalışanları ve çalışanları nasıl dahil edeceğimizi biliyoruz.

Gayremenkul sekötorda mısınız? Hizmet dijital ajansımız, alıcıları kapınıza çeken stratejilerin evidir. Dijital strateji hizmetlerinizi tam olarak incelemek için bizi arayın, daha fazla satış yapmanıza yardımcı olacak sağlam bir plan oluşturalım. Mülkünüz için daha fazla yatırım getirisi elde etmek için sabırsızlanıyoruz.

İnsan kaynakları alanındaysanız, dijital pazarlama ajansımız Ankara ile iyi bir konumda olacaksınız. İster şirketinizdeki çalışanlara, ister dışarıdaki potansiyel müşterilere markanızı pazarlamaya hevesli olun, sizin için yaptığımız işin çalışmaya devam etmesini sağlayacağız.

Fitness sektöründe mi? Tam güçlü web ajansı pazarlamamız, biraz dijital pazarlama gücü ve sağlıklı bir alt çizgi oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Danışmanlarımız eğitimlidir ve işiniz veya dijital ortam ne kadar değişirse değişsin size ayak uydurmaya hazırdır.

Medikal şirketler sürecimizi ağrısız bulacaktır. Dijital Ankara'da sorunlarınızı anlamak için çalışıyoruz ve birçok pazarlama hizmetleri ajansının aksine dijital pazarlama kampanyanıza bütünsel bir yaklaşım getiriyoruz. Sonuçlar geldiğinde, nasıl büyüdüğüne şaşıracaksın.

Esnaf bize her şeyi düzeltebilecek Türkiye dijital pazarlama ajansını bulacaktır. Uzmanlarımızın dijital pazarlama görevinizi ücretsiz bir danışmanlıkla incelemesine izin verin ve işi mümkün olmadığını düşündüğünüz şekillerde yapmanıza yardımcı olmak için size özel analiz raporunuzu için ileteşime geçiniz.

Sektörünüz ne olursa olsun, Türkiye pazarlama ajansınızdan ihtiyacınız olan dijital pazarlama stratejileri ne olursa olsun aramanız yeterli.

Medikal satış fırsatları veya web tasarımı için Ankara'nın güvendiği dijital pazarlamayı sunuyoruz. Pazarlama analitiği veya veri pazarlaması söz konusu olduğunda, ihtiyacınız olan bilgilere sahibiz, bu nedenle sonuçları garanti eden Türkiye pazarlama ajansını arayın. Açılış sayfaları veya web geliştirme konusunda uzmanlara ihtiyacınız varsa, sayfanızı planlamak, oluşturmak ve optimize etmek için kazanan bir süreç geliştirdik, bu yüzden bugün iletişime geçin.

Hubspot, mailerlite, MailChimp,  ActiveCampaign veya gelen pazarlama kullanarak pazarlama otomasyonu hizmetlerine ihtiyacınız varsa, kazanma sürecimiz gelen kutunuza daha fazla potansiyel müşteri getirecektir. Ayrıca, Google ceza kurtarma özelliğini kullanarak itibar yönetimi konusunda yardıma ihtiyacınız olursa, cezaları gerçekleşmeden önce önlemenizi veya cezalar verildiğinde hızlı bir iyileşme sağlamak için hemen harekete geçmenizi sağlayacağız.

Hadi başlayalım ve büyüyelim.​

Ödüllü dijital ajansımız ve danışmanlarımız, dijital pazarlamanızı haykırmaya hazır. Bu yüzden rakiplerinizin Google sıralamasında yükselmesini ve müşterilerinizi talep etmesini izlemeyin. Kitlenizin sizi bulmasını, sizden satın almasını ve işinizi büyütmenize yardımcı olmasını sağlayın. Zirveye yolculuğunuz burada başlıyor.

Dijital pazarlama çabalarıyla sunulan bu kadar çok değerli hizmetle, nereden başlayacağınızı bilmek zor olabilir. Dijital Ankara’da her şeyi kolaylaştırıyoruz. Her şey bir analiz raporuyla başlar. Analiz raporu, büyümeniz için ücretsiz bir dijital denetim ve satış tahminidir. Sadece ücretsiz değil, garantilidir. Bizi duydun. Ajansımız dijital pazarlama hizmetlerimizi kullanarak tahmin ettiğimiz sonuçları sunmayı garanti ediyoruz.

Tek yapmanız gereken, ödüllü, dijital pazarlama stratejisi uzmanlarımızdan biriyle 30 dakikalık, yükümlülük içermeyen bir danışmadır. Kanıtlanmış pazarlama ajansı hizmetlerimizin yardımıyla size üç ay, altı ay ve ardından 12 ay içinde bekleyebileceğiniz sonuçları göstereceğiz. Çeşitli yatırım seviyelerinin nasıl farklı sonuçlar doğurabileceğine bakacağız ve ne kadar büyümek istediğiniz dışında bilmeniz gereken hiçbir şey yok.

Dijital pazarlamaya yeni başlıyorsunuz ve yavaş yavaş yatırım yapmak mı istiyorsunuz? Sadece küçük bir harcamayla, web pazarlama ajanslarının satış potansiyellerinizi nasıl artırabileceğini göstereceğiz. Tam hizmet veren bir dijital pazarlama ajansı olarak, her boyuttaki bütçeyle pazarlamanızdan elde ettiğiniz getirileri çoğaltma konusunda çok bilgiliyiz.

Geri dönüşleri gördünüz ve biraz daha keşfetmeye istekli misiniz? Türkiye’nin en iyi pazarlama ajanslarından biri olarak, sonuçlarınızı daha da iyileştirmek ve marka bilinirliğinizi, organik trafiğinizi ve genel dijital stratejinizi patlatmak için orta ölçekli bir yatırımın ek hizmetleri nasıl kullanabileceğini ortaya koyuyoruz.

Belki bir arama motoru optimizasyonu (SEO) stratejisiyle başladınız ve şimdi sosyal medyanın müşteri tabanınıza, satışlarınıza ve dijital stratejinize nasıl katkıda bulunabileceğini görmek istiyorsunuz – dijital pazarlama firmamız bekleyebileceklerinizi yazılı hale getirecektir.

Son olarak, pazarlama hizmeti ajansınızın getirdiği değerin farkına varıyorsanız, size daha büyük bir yatırımın neler getirebileceğini göstereceğiz. Bu sadece en ‘pahalı’ yaklaşım değil. Dijital pazarlama planınızın her düzeyinde kârlılığınızı yükseltmek için önerilen stratejimizin tam bir özetini vereceğiz. Ne kadar çok koyarsanız, o kadar çok çıkarsınız. Ve Dijital Ankara’da en yükseklere ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Bugünlerde garanti veren çok fazla firma tanımıyoruz. Sonuçta, neden tutacağınızdan emin olamayacağınız sözler veriyorsunuz? Dijital Ankara olarak sizler için tahmin ettiğimiz satışlardan o kadar eminiz ki, teslim etmeyi garanti ediyoruz. Sadece garantili satışlar değil, aynı zamanda garantili iş büyümesi. Ve bu yüzden hepimiz işin içinde değil miyiz?

Performans pazarlama ajansı olarak sadece bütçenizi harcamak için dijital pazarlama kampanyaları oluşturmuyoruz. Yatırım yaptığınız her pazarlama doları için yatırım getirisi sağlamaya odaklandık. Böylece sadece güzel görünen görüntülü reklamlar almazsınız. Beklenen getirinizden daha yüksek bir üretim ücretiyle video pazarlama. Veya yalnızca ulusal bir kitleye ulaşan uluslararası bir SEO stratejisi. Harcanan paranın karşılığında paranın tadını çıkaracaksınız. Ve buna gerçek yatırım diyorsunuz.

Üstelik kampanyalarımızı da öylece ‘kurup unutmuyoruz’. Sürekli büyümeyi sağlamanın tek yolu, müşterilere ve satışlara hangi stratejilerin, kanalların ve uygulamaların getirdiğini öğrenmektir. Bu nedenle yaptığımız işleri sürekli takip ediyor, işe yarayan unsurları çoğaltıyor, çalışmayanları ise ayarlıyoruz. Ayrıca, işletmenizin rekabetteki yerini etkileyebilecek Google algoritmasında yapılan sürekli değişiklikleri takip edin. Sonuç olarak, potansiyel müşteriler sizin iş türünüzü aradığında markanız arama listesinin en üstünde kalır. Bu, teklifiniz hakkında bilgi edinmek için tıklayan daha fazla potansiyel müşteri anlamına gelir. Bu, daha olası satışlar ve iş büyümesi anlamına gelir.

Yolculuk gerçekten bu kadar kolay. Ancak kanalları ve değişiklikleri nasıl takip edeceğinizi anlamak, işinizi zirvede tutmak için uzman bir pazarlama hizmeti gerekir. Dijital Ankara’da, elde edilebilir (ve etkileyici) bir sonucu tahmin etmek için tüm deneyimimizi ortaya koyacağız.

Sektörde bir yılı aşkın bir sürenin ardından, Türkiye’nin hak ettiği dijital pazarlama hizmetlerini biliyoruz. Dijital ortamdaki hızlı değişimlerin işletmeleri ne kadar hızlı etkilediğini gördük. Ve şirketlerin işler değiştiğinde uyum sağlamaktan daha fazlasını yapmak için hızla dönmelerine nasıl yardımcı olacağımızı, kanıtlanmış dijital stratejilerden yararlanmalarını ve hatta rekabet avantajı elde etmelerini öğrendik. Uzman bir pazarlama hizmetleri ajansının işletmenizin bunu yapmasına nasıl yardımcı olabileceğini görmek istiyorsanız, bağırmanız yeterli.

Ekibimiz, çevrimiçi işletmelerin başarılı dijital pazarlama kampanyaları oluşturmasına, yürütmesine ve izlemesine yardımcı olmak amacıyla 2020 yılında Digital Ankara’yı kurdu. Her türden şirketin benzersiz dijital pazarlama elde etmek için uzmanların içgörülerini, stratejilerini ve araçlarını kullanma ihtiyacını ilk elden gördük. Bugün Dijital Ankara, irili ufaklı şirketlerin ihtiyaçlarına cevap veren tam hizmetli bir dijital pazarlama ajansıdır. Ekip, tamamı yatırım getirisine odaklanan web sitesi pazarlama hizmetleri de dahil olmak üzere dijital strateji ve çevrimiçi pazarlama önerileri sunar ve Dijital artık Ankara’nın sunduğu en iyi pazarlama ajansı olarak kabul edilir.

Başlangıcından bu yana Dijital, Ankara, İstanbul ve İzmir dahil olmak üzere Türkiye genelinde üç ofise ulaştı. Yerel danışmanlarımız, Türkiye’nin her gün güvenebileceği dijital ajans olmak için sahada. Pazarlama hizmetleri ajansımızdaki uzmanlar, yerel ve küresel pazarlarda kapsamlı deneyime sahiptir ve Google gibi şirketlerde içeride çalışmaktadır. Bu yüzden dijital performans pazarlamasını herkesten daha iyi biliyoruz. Ekibimizin karşılaşmadığı bir platform veya zorluk yoktur. Dijitaj Ankara’daki herkesin takıntılı odak noktası müşteri deneyimi ve teslimattır. Bizden sadece “hizmet” almayacaksınız, aynı zamanda hizmet alacaksınız. Gerçek, özenli, cana yakın, etkili müşteri hizmeti. Eski güzel günler gibi, ancak günümüzün modern taleplerini karşılamak için tasarlandı.

Türkiye dijital pazarlama ajansına sahip olmak ve işletmenizin ihtiyaçlarını istiyorsanız, bugün tam hizmet dijital ajansımızla iletişime geçin. Ekibimiz sizinle tanışmak ve gerçek, sürdürülebilir büyüme sağlamak için sizinle birlikte çalışmak için sabırsızlanıyor.

Şirketinizin büyüklüğü veya pazarlama bütçenizin kapsamı önemli değil. Türkiye’yi gerçekten anlayan dijital ajanslar, küçük bir harcamayla çok yol kat edebilir. Her türden sektöre ve küçük, orta ve büyük şirketlere daha fazla müşteri bulmaları, yeni müşteri adayları oluşturmaları ve markalarını ve işlerini yükseltmeleri için yardımcı olduk.

Eğer modadaysanız, tarzımızı beğeneceksiniz. Güçlü SEO, web geliştirme, sosyal medya pazarlaması ve dijital pazarlama kanalları aracılığıyla popüler moda markalarının çevrimiçi ve mağaza satışlarını yönlendiren dijital ajans pazarlama ekibiyiz. Garantili sonuçlarla, neden beden için bizi denemiyorsunuz?

Hizmet olarak yazılım mı satıyorsunuz (SaaS)? Toplu satış yapmanıza yardımcı olacağız. Hedef kitleniz ne olursa olsun, SaaS büyüme pazarlamamız, sizi hazır alıcıların önüne çıkarmak için tüm satış hunisini içerir. Dönüşüm oranlarınızı izlemeye devam edeceğiz ve sürekli iyileştirme ve sonuçlar sağlamak için stratejilerimizi iyileştireceğiz.

BT pazarlamasında mı? BT’yi alıyoruz. SEO’dan SEM’e ve daha fazlasına, dijital stratejinizi ve pazarlama önerilerinizi iş hedeflerinizle eşleştireceğiz. Ve sürecimiz teknoloji pazarlamasının karmaşıklığını ortadan kaldırmak için tasarlanmış olsa da, bizimle teknoloji hakkında konuşmaktan çekinmeyin – dijital uzmanlarımız her şeyin üzerindedir.

Üreticiler, dijital ajans hizmetlerimiz sizler için yapılmıştır. Giyim, ev aletleri, halılar, hızlı tüketim malları, elektronik, makine parçaları veya başka herhangi bir şey yapıyor olun, nişinizi anlamak için ekibinizle yakın bir şekilde çalışıyoruz, böylece işinize uygun stratejiler uygulayabiliyoruz.

Endüstriyel şirketler, pazarlama stratejilerimizi endüstriyel güçte bulacaklar. Danışmanlarımız İşletmeler Arası (B2B) pazarlama uzmanlarıdır, bu nedenle kilit paydaşları, önemli oyuncuları, olası çalışanları ve çalışanları nasıl dahil edeceğimizi biliyoruz.

Mülkiyet oyununda mı? Hizmet dijital ajansımız, alıcıları kapınıza çeken stratejilerin evidir. Dijital strateji hizmetlerinizi tam olarak incelemek için bizi arayın, daha fazla satış yapmanıza yardımcı olacak sağlam bir plan oluşturalım. Mülkünüz için daha fazla yatırım getirisi elde etmek için sabırsızlanıyoruz.

İnsan kaynakları alanındaysanız, dijital pazarlama ajansımız Ankara ile iyi bir konumda olacaksınız. İster şirketinizdeki çalışanlara, ister dışarıdaki potansiyel müşterilere markanızı pazarlamaya hevesli olun, sizin için yaptığımız işin çalışmaya devam etmesini sağlayacağız.

Fitness sektöründe mi? Tam güçlü web ajansı pazarlamamız, biraz dijital pazarlama gücü ve sağlıklı bir alt çizgi oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Danışmanlarımız eğitimlidir ve işiniz veya dijital ortam ne kadar değişirse değişsin size ayak uydurmaya hazırdır.

Medikal şirketler sürecimizi ağrısız bulacaktır. Dijital Ankara’da sorunlarınızı anlamak için çalışıyoruz ve birçok pazarlama hizmetleri ajansının aksine dijital pazarlama kampanyanıza bütünsel bir yaklaşım getiriyoruz. Sonuçlar geldiğinde, nasıl büyüdüğüne şaşıracaksın (ama biz büyümeyeceğiz).

Esnaf bize her şeyi düzeltebilecek Türkiye dijital pazarlama ajansını bulacaktır. Uzmanlarımızın dijital pazarlama görevinizi ücretsiz bir danışmanlıkla incelemesine izin verin ve işi mümkün olmadığını düşündüğünüz şekillerde yapmanıza yardımcı olmak için size özel analiz raporunuzu teslim edin.

Sektörünüz ne olursa olsun, Türkiye pazarlama ajansınızdan ihtiyacınız olan dijital pazarlama stratejileri ne olursa olsun aramanız yeterli.

BT satış fırsatları veya web tasarımı için Ankara’nın güvendiği dijital pazarlamayı sunuyoruz. Pazarlama analitiği veya veri pazarlaması söz konusu olduğunda, ihtiyacınız olan bilgilere sahibiz, bu nedenle sonuçları garanti eden Türkiye pazarlama ajansını arayın. Açılış sayfaları veya web geliştirme konusunda uzmanlara ihtiyacınız varsa, sayfanızı planlamak, oluşturmak ve optimize etmek için kazanan bir süreç geliştirdik, bu yüzden bugün iletişime geçin.

Hubspot, ActiveCampaign veya gelen pazarlama kullanarak pazarlama otomasyonu hizmetlerine ihtiyacınız varsa, kazanma sürecimiz gelen kutunuza daha fazla potansiyel müşteri getirecektir. Ayrıca, Google ceza kurtarma özelliğini kullanarak itibar yönetimi konusunda yardıma ihtiyacınız olursa, cezaları gerçekleşmeden önce önlemenizi veya cezalar verildiğinde hızlı bir iyileşme sağlamak için hemen harekete geçmenizi sağlayacağız.

Özellikle geleneksel pazarlama yöntemlerine alışkınsanız, dijital pazarlamanın bazı işletmelerin başını ağrıtabileceğini biliyoruz. Ek olarak, kullanabileceğiniz birçok hizmet, benimseyebileceğiniz platformlar ve uygulayabileceğiniz yaklaşımlar var. Shout’ta, bazen karmaşık olan bu işin sizin işiniz olmadığını anlıyoruz. Bu bizim. Bu nedenle, müşterilerimizin avantajlardan tam olarak yararlanmasını mümkün olduğunca kolaylaştırmak için varız.

Bu yüzden yaptığımız ilk şey, sürecin sizin için kolay olmasını sağlamak. Dijital pazarlama hakkında az ya da çok şey biliyor olsanız da, anladığınız terimlerle sizinle işbirliği yapacağız. Dil biliyorsanız uzman danışmanlarımız teknoloji jargonu hakkında konuşabilir veya yeni başlıyorsanız sade İngilizce konuşabilir. Her türden işletmeyle çalıştık ve bu nedenle, stratejinizi başlatırken, kampanyanızı sürdürürken ve sonuçları analiz ederken net iletişim ihtiyacının farkındayız.

Süreç boyunca, attığımız her adımın yatırım yaptığınız her doların karşılığını almasını sağlamak için sizinle yakın bir şekilde çalışıyoruz. Bu, ilk stratejiniz, devam eden ihtiyaçlarınız ve nihai hedefleriniz üzerinde işbirliği yapmak anlamına gelir. Bir fikriniz mi var, ince ayara mı ihtiyacınız var veya işinizde büyük bir değişikliğe mi karar verdiniz? Sadece telefonu Shout danışmanınıza götürün, biz de sürecimizi yeni gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde ayarlamaya başlayalım.

Her fırsatta size karşı şeffaf olacağımıza da güvenebilirsiniz. Yatırım yaptığınız parayla beklediğiniz sonuçlardan. Bulduğumuz yaklaşımlar, olabilecekleri kadar sıkı çalışmıyor. Dijital reklam uzmanlarımız, yaptığımız her hareket için açık, ulaşılabilir ve sorumlu kişilerdir. Ortaklığımızın herhangi bir noktasında sormak istediğiniz sorular veya görmek istediğiniz sonuçlar için bağırmanız yeterli. İşinizin büyüme yolculuğunda sizinle birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

Görüştüğünüz Dijital Pazarlama ajanslar büyümeyi garanti
ediyor mu? Biz ediyoruz

LET'S START

Are you convinced?
Book a free consultation now.

form-x-chartGET YOUR FREE ANALYSIS REPORT FROM MOTIONLY DIGITAL IN JUST 30 MINUTES

WHAT IS ANALYSIS REPORT?

After a 30-minute consultation, our expert team defines your digital marketing strategy and reports what to do.

The kicker? We guarantee it.